BMW M TRACK DAYS to unikalna szansa przetestowania modeli BMW M na profesjonalnym torze wyścigowym podczas kilkugodzinnego programu. To możliwość doświadczenia wrażeń z jazdy oraz poznania możliwości, jakie dają nasze sportowe samochody, a także spędzenia czasu w gronie entuzjastów sportowych aut. Zapewniamy najwyższą dawkę mocy i emocji. Podczas jazd testowych na torze dowiesz się jak opanować poślizg tylnej osi, odciążać i dociążać oś za pomocą pedału gazu czy wybierać optymalny tor jazdy. Nasi instruktorzy i przygotowany przez nich zestaw ćwiczeń sprawią, że wyjeżdżając na drogę lub tor będziesz miał moc pod kontrolą. Uzupełnieniem programu jest Taxi Drive – dynamiczne przejazdy z instruktorami BMW M Driving Experience, prezentujące maksimum możliwości samochodów.

PRZETESTUJ SPORTOWE MODELE BMW M.

BMW Track Days.

W trakcie wydarzenia do Twojej dyspozycji będą wyłącznie najnowsze modele BMW M. Wydarzenie odbywa się na Silesia Ring, najnowocześniejszym w Polsce obiekcie, gwarantującym bezpieczeństwo i niezapomniane emocje.


PROGRAM WYDARZENIA:

  • Próba driftu.
  • Przejazdy po wschodniej pętli toru.
  • Slalom precyzyjny na czas.
  • Taxi Drive - Dynamiczne Przejazdy z instruktorami BMW M Driving Experiece.
BMW Track Days

BMW M TRACK DAYS
DEALER BMW Bawaria Motors Warszawa.

DATA: 15.10.2024 r.

PLAN:
08:45 - 09:00
Rejestracja & powitanie.
09:00 - 09:30
Briefing teoretyczny.
09:30 - 09:45
Prezentacja floty.
09:45 - 12:45
Moduł Treningowy.
12:45 - 13:30
Taxi Drive.
13:30 - 13:45
Podsumowanie & zakończenie.
13:45 - 14:30
Lunch.

DATA: .

KOSZT UDZIAŁU: 4 060 PLN

Spotkaj się na torze z reprezentacją modeli BMW M.
Zapisz się już dziś!

Informacje organizacyjne.

Wielkość grupy: 30 osób
W trakcie BMW M Track Days w każdym samochodzie znajduje się dwóch uczestników, którzy zmieniają się za kierownicą podczas wykonywanych ćwiczeń.
Podczas zajęć na torze wykorzystywane są najnowsze modele BMW z floty BMW M Driving Experience. Ze względów bezpieczeństwa, wykorzystanie prywatnego pojazdu podczas BMW M Track Days nie jest możliwe.
W BMW M Track Days mogą brać udział osoby, które w dniu rozpoczęcia wydarzenia posiadają ważne prawo jazdy i mają ukończone co najmniej 21 lat lub posiadają ważne prawo jazdy od co najmniej dwóch lat oraz w stosunku do których właściwe organy nie wydały zakazu prowadzenia pojazdów.

CHCESZ WZIAĆ UDZIAŁ BMW M TRACK DAYS? - WYPEŁNIJ FORMULARZ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Bawaria Motors Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody
#}